![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Διπλή παραμονή με Καψάλη και Χύσι για τη Ρόδο!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με αμείωτους ρυθμούς συνεχίζονται οι ανανεώσεις στο στρατόπεδο της Ρόδου. Η διοίκηση των “ελαφιών” έφτασε σε συμφωνία και ανακοίνωσε την παραμονή ακόμα δύο ποδοσφαιριστών. Ο λόγος για τους Στέλιο Καψάλη και Κέβιν Χύσι οι οποίοι αποτέλεσαν σημαντικά γρανάζια των “πρασίνων” στην φετινή ανάποδο στην Superleague 2. Αναλυτικά:
“Μαζί γι άλλη μια χρονιά!
Αυτή μαζί σου φέτος, όπως πρέπει…
ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΨΑΛΗΣ και ΡΟΔΟΣ Μαζί”
“ΚΕΒΙ ΧΥΣΙ
Άλλη μια χρονιά, άλλη μια δυναμική παρουσία στη Ρόδο…”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)