![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κάλεσμα του ΟΦΙ ενόψει Ευαγόρα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την παρουσία των φιλάθλων του στο Κυριακάτικο εντός έδρας ντέρμπι με τον Ευαγόρα για το πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας θέλει ο ΟΦ Ιστρίου, ο οποίος με ανακοίνωση του ενημερώνει πως η είσοδος για γυναίκες και παιδιά θα είναι δωρεάν.
Αναλυτικά:
Την Κυριακή σας περιμένουμε όλους στο γήπεδο του Καρακονερου, στις 14:45, για να ενισχύσουμε όλοι μαζί την ομαδα μας στον δύσκολο αγώνα που δίνει απέναντι στον Ευαγόρα Ρόδου.
Υποστηρίζουμε την ομαδα μας, Εμψυχώνουμε τους παίκτες μας!!!
Γενική Είσοδος 5€.
Ελεύθερη Είσοδος σε γυναίκες και παιδιά.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)