![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πέρασε από τις Καλυθιές ο Φοίβος Β
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με νίκη έκλεισε το 2022 η Β ομάδα του Φοίβου Κρεμαστής. Οι «κυανοκίτρινοι» πέρασαν νικηφόρα από τις Καλυθιές επικρατώντας με 3-1 του Απόλλωνα Καλυθιών Β. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Φρόνα στο 40΄ και στο 81΄ έφτασαν στο 0-2 με το τρίτο φετινό τέρμα του Οσμάνι. Με γκολ του πρώτου σκόρερ της κατηγορίας Βελισάριου Παπαρίζου στο 90΄, οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 1-2, ωστόσο ο Μπογκντάνι στις καθυστερήσεις κλείδωσε την νίκη για την ομάδα του.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)