![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2015/04/giakoumakis-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συμφώνησε και με Καρτάλη ο Α.Ο Μεγίστης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μια ακόμα σημαντική μεταγραφική κίνηση ολοκλήρωσε στο παρά πέντε της προθεσμίας ο Α.Ο Μεγίστης Καστελόριζο. Η ομάδα του Άκη Δελαπόρτα συμφώνησε με τον έμπειρο επιθετικό Γιώργο Καρτάλη ο οποίος θα αγωνίζεται με τα χρώματα της νεοσύστατης ομάδας. Τα τελευταία χρόνια ο Καρτάλης αγωνίστηκε μεταξύ άλλων σε Άγιο Ισίδωρο και Ο.Φ.Ιστρίου, ενώ παράλληλα η πορεία του στο Δωδεκανησιακό Ποδόσφαιρο είναι εγνωσμένη.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)