![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Βραβείο fair play για τον Τριχιά!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με το βραβείο Fair Play για την σεζόν 2018-2019 θα τιμηθεί στα αθλητικά βραβεία του xxsports που θα λάβουν μέρος στο «Arion Palace», την Κυριακή 21 Απριλίου, ο Γιώργος Τριχιάς.
Ο προπονητής της Μικτής ομάδας Δωδεκανήσου Κ16, σε τουρνουά προεπιλογής Εθνικών ομάδων στην Σύρο, απέσυρε από τον αγωνιστικό χώρο – ενώ απέμενε μισή ώρα παιχνιδιού- έναν ποδοσφαιριστή, προκειμένου η αντίστοιχη ομάδα της Σάμου να γίνει πιο ανταγωνιστική.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)