![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Για το επόμενο βήμα ο Λαζελάρι
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Δύο εξαιρετικές σεζόν έχει πραγματοποιήσει με την φανέλα του Διαγόρα Βατίου ο Ρεντιόν Λαζελάρι. Ο νεαρός μεσοεπιθετικός αποτελεί τον πρώτο σκόρερ των «κυανέρυθρων» την τελευταία διετία και έχει προσελκύσει τα βλέμματα αρκετών ομάδων.
Ο Λαζελάρι πραγματοποιεί εξαιρετικές εμφανίσεις με την ομάδα του Γιάννη Καμπούρη, η οποία ετοιμάζεται να του δώσει την ευκαιρία να κάνει το επόμενο βήμα στην ποδοσφαιρική του καριέρα. Ο 20χρόνος ποδοσφαιριστής θέλει να δοκιμάσει την τύχη του στις Εθνικές κατηγορίες και οι «κυανέρυθροι» δεν θέλουν να του σταθούν εμπόδιο αν υπάρξει κάποια πρόταση που να τον ικανοποιεί. Ήδη μάλιστα ο Γιάννης Καμπούρης φέρεται να βρίσκεται σε συζητήσεις με την ΠΑΕ Διαγόρας, η οποία παρακολουθεί στενά την περίπτωση του όλο αυτό το διάστημα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)