![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Η αποστολή του Γιούχτα ενόψει Διαγόρα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Για τη Ρόδο αναχώρησε η αποστολή του Γιούχτα, ενόψει της αυριανής (15/4 16:00) αναμέτρησης με τον Διαγόρα για την 5η αγωνιστική των play out της Super League 2. Εκτός βρίσκονται οι Γελαδάρης, Φαζός, Λιποράσε, Γιουσέφ και Γκίνη.
Αναλυτικά η αποστολή των Κρητικών απαρτίζεται από τους:
Πρινιωτάκη, Κόλλια, Μπουρσέλη, Κόλα, Θεοδωράκη, Τσίρη, Κορνιλάκη, Τζανή, Πολυχρόνη, Δασκαλάκη, Μπρους, Κίσσα, Μπουτσάκη, Λώλη, Νοικοκυράκη, Κωστανάσιο, Βρεττό, Αλεξόπουλο, Ορφανουδάκη και Ροβίθη.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)