![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κάλεσμα του Ηρακλή ενόψει Καλυμνιακού
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανακοίνωση κάλεσμα προς τον κόσμο της ομάδας εξέδωσε η διοίκηση του Ηρακλή Μαριτσών, ενόψει της αυριανής (23/03) εντός έδρας αναμέτρηση απέναντι στον Καλυμνιακό.
Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ. και οι ποδοσφαιριστές του Ηρακλή Μαριτσών σας προσκαλούν να στηρίξετε με την παρουσία σας την προσπάθεια του στον αγώνα πρωταθλήματος με τον Καλυμνιακό, τη Πέμπτη 23/03/2023 και ώρα 12:00 στο γήπεδο Μαριτσών. Όλοι μαζί μπορούμε»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)