![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κληρώνει για τα play out της Α’ Κατηγορίας!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το μεσημέρι της Παρασκευής (31/3 12:00) θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της Ένωσης η κλήρωση για τα play out της Α’ Κατηγορίας. Πρεμιέρα την Πέμπτη 6 Απριλίου.
Αναλυτικά:
Εχθές, Τετάρτη 29 Μαρτίου 2023, πραγματοποιήθηκε διαδικτυακή συνάντηση των ομάδων που συμμετέχουν στα play out της Ά Κατηγορίας Δωδεκανήσου Blue Star Ferries, περιόδου 2022-2023 (ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥ, ΑΕ ΚΩΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ και ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ), με τον Πρόεδρο της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου κ. Ψέλλα.
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος & Κυπέλλου, συνεδρίασε σήμερα και αποφάσισε:
- Ημερομηνία έναρξης αγώνων play out Πέμπτη 06.04.2023
- Παρασκευή 31.03.2023 και ώρα 12:00, θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση για τους αγώνες play out της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου Blue Star Ferries
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)