![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κορυφαίος προπονητής του Β Ομίλου ο Γιώργος Δημητριάδης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Γιώργος Δημητριάδης του πρωταθλητή Αγίου Γεωργίου Μαλώνας αναδείχτηκε κορυφαίος προπονητής του δευτέρου ομίλου της Β Κατηγορίας μετά από ψηφοφορία των συντακτών του xxsports.org. Ο έμπειρος τεχνικός οδήγησε τους «κιτρινόμαυρους» στην κορυφή και την επιστροφή τους στην Α Κατηγορία μετά από ένα χρόνο απουσίας. Ο Γιώργος Δημητριάδης θα βραβευτεί από την ιστοσελίδα μας στα ποδοσφαιρικά βραβεία της 14ης Μαΐου στο Colorado.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)