![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Κράτησε» Παπανικολάου και Παπαδόπουλο ο Ο.Φ.Ι.!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ακόμα δυο ανανεώσεις ποδοσφαιριστών ανακοίνωσε η διοίκηση του Ο.Φ.Ιστρίου με τους Γιώργο Παπανικολάου και Δημήτρη Παπαδόπουλο να συμφωνούν ούτως ώστε να παραμείνουν για ακόμα μια ποδοσφαιρική σεζόν στην ομάδα. Αναλυτικά:
«ΑΛΛΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΊΖΟΥΜΕ
Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την παραμονή στην ομάδα μας, ακόμα δύο ποδοσφαιριστών. Ο νεαρός μεσοεπιθετικός Δημήτρης Παπαδόπουλος καθώς και ο επίσης μεσοεπιθετικός Γιώργος Παπανικολάου, συμφώνησαν ώστε να συνεχίσουν να αγωνίζονται με τα χρώματα του ΟΦΙ.
Τους ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική σεζόν με υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας!!!»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)