![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κρατησε τον “κορμό” του ο Κλεόβουλος!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Σε μαζικές ανανεώσεις εν όψει της νέας σεζόν, προχώρησε ο Κλεόβουλος, με τους “κυανόλευκους” να κρατάνε τον “κορμό” του ρόστερ τους.
Αναλυτικά:
“To Δ.Σ. του Κλεόβουλου Λίνδου είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τις ανανεώσεις των παρακάτω ποδοσφαιριστών για το έτος 2024-2025 Αρφαράς Νικόλαος, Μακρυδημήτρης Διονύσιος , Δημουλάς Βασίλειος, Ράντζα Εμιλιάνο, Διακογεωργίου Αντώνιος του Μιχαήλ , Κορνάρος Γρηγόριος, Μουδάτσος Αντώνιος, Μυριαλλής Μυριαλλής, Μυριαλλής Γρηγόριος, Κοτολλάκου Φλοριάν, Σιιμονάη Μάριος και Λάμπης Θεοδόσιος. Ευχόμαστε στα παιδία μας καλή ποδοσφαιρική χρονιά , κουράγιο , υγείαν και ευλογιαν . Επίσης προσεχώς θα ανακοινωθούν και οι μεταγραφές που ήδη συμφώνησαν με την ομάδα μας καθώς και παιδιά που θα προωθηθούν από την Β ομάδα στην Α΄του Κλεόβουλου.
Λίνδος 24/05/2024
-Ο-
Πρόεδρος
Μυριαλλής Στέφανος”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)