![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Κυανέρυθρος» ο Λερογιάννης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στον Διαγόρα Βατίου θα αγωνιστεί για το υπόλοιπο της σεζόν ο Βαγγέλης Λερογιάννης. Ο έμπειρος μεσοεπιθετικός αποχώρησε πρόσφατα από τον Διγενή και συμφώνησε με την ομάδα του Γιάννη Καμπούρη, η οποία αναζητούσε λύσεις στην μεσαία γραμμή. Ο Λερογιάννης εντάχθηκε άμεσα στους «κυανέρυθρους» και θα είναι σε θέση να βοηθήσει την νέα του ομάδα μόλις εκτίσει την ποινή που του επιβλήθηκε.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)