![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Κυανέρυθρος» ο Τσούλλος!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με τη φανέλα του Διαγόρα Βατίου θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν ο Γιώργος Τσούλλος, αποτελώντας μια ακόμα μεταγραφική κίνηση των «κυανέρυθρων».
Ο έμπειρος στόπερ αποχώρησε από την Α.Ε. Κατταβιάς και σε σύντομο χρονικό διάστημα έδωσε τα χέρια με την ομάδα του Γιάννη Καμπούρη, η οποία προσθέτει εμπειρία στο κέντρο της άμυνας, σε μια θέση απ’ όπου αποχώρησε πρόσφατα ο Γιάννης Έλληνας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)