![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4893-90x90.jpeg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Man-to-Man: MVP 28ης αγωνιστικής ο Παύλος Τσιπιζίδης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Παύλος Τσιπιζίδης αναδείχτηκε MVP της 28ης αγωνιστικής στο Πρωτάθλημα της Α Κατηγορίας μέσω της ψηφοφορίας του κοινού που πραγματοποιήθηκε στην εκπομπή «Man-to-Man» το βράδυ της Δεύτερας. Ο μέσος του Διαγόρα Βατίου έκανε εξαιρετικό ματς κόντρα στον Άρη Αρχαγγέλου και το κοινό τον επέλεξε ως κορυφαίο της εβδομάδας.
Στην δεύτερη θέση βρέθηκε ο Αντώνης Αθανασίου του Φοίβου Κρεμαστής, ενώ ακολούθησαν οι Ηρακλής Γκιουρσάνης του Κλεάνθη και Μάριος Ατσαλάκης της Δόξας Καρδάμαινας.
Θυμίζουμε πως ο νικητής έχει ένα ποσό για τραπέζι στο «Πίνω και Μεθώ» στην Ψίνθο, προσφορά του Μιχάλη Πλύγκου.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)