![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Man-to-Man»: ΜVP 5ης Αγωνιστικής ο Σωτήρης Πατσιαούρας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Σωτήρης Πατσιαούρας αναδείχτηκε MVP της 5ης αγωνιστικής στο Πρωτάθλημα της Α Κατηγορίας μέσω της ψηφοφορίας του κοινού που πραγματοποιήθηκε στην εκπομπή «Man-to-Man» το βράδυ της Δευτέρας
Ο μεσοεπιθετικός του Διγενή αναδεικνύεται κορυφαίος της αγωνιστικής για πρώτη φορά φέτος μετά την εξαιρετική εμφάνιση που πραγματοποίησε στην αναμέτρηση κόντρα στον Ηρακλή Λάρδου. Στην ψηφοφορία τον ακολούθησε ο Νίκος Αρφαράς της Α.Ε.Ρ.Α, όπως επίσης και οι Μάρκος Μαραγκουδάκης του Eυκλή Σορωνής και Μπάμπης Ταγκάεφ του Κλεόβουλου. Θυμίζουμε πως ο νικητής έχει ένα ποσό για τραπέζι στο «Πίνω και Μεθώ» στην Ψίνθο, προσφορά του Μιχάλη Πλύγκου.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)