![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Με 22 στη Ρόδο η Athens Kallithea!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με 22 ποδοσφαιριστές ταξίδεψε στη Ρόδο η αποστολή της Athens Kallithea για την αναμέτρηση (2/12 16:00) της 9ης αγωνιστικής της Super League 2 με τον Διαγόρα.
Αναλυτικά οι ποδοσφαιριστές που έχει στη διάθεση του ο Αλέκος Βοσνιάδης είναι οι εξής:
Πάντος, Βοσνιάδης, Κότσαρης, Μεχίας, Ρομαό, Μανθάτης, Ματίγιεβιτς, Μαρότα, Βλάχος, Ποζατζίδης, Ουές, Τσιντώνης, Μπουλούλης, Βασιλόγιαννης, Ματίγια, Μασιέλ, Σίλβα, Μουστακόπουλος, Μουνιέ, Λουκίνας, Κυνηγόπουλος, Βερτάινεν.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)