![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Με “ντέρμπι” στα Μάσαρη ανοίγει η αυλαία!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με “γειτονικό” ντέρμπι ανάμεσα στον Αστέρα Μασάρων και τον Ταξιάρχη Καλάθου, θα ανοίξει η αυλαία του Β’ Ομίλου στη Β’ κατηγορία όπως έβγαλε η “κληρωτίδα” της Ε. Π. Σ. Δ. Αμφότερες οι ομάδες, θεωρούνται διεκδικήτριες του τίτλου, σε ένα πρωτάθλημα που αναμένεται με μεγάλο ενδιαφέρον. Δείτε παρακάτω την πρώτη αγωνιστική.
Αναλυτικά
Πολυβώτης – Ευκλής Σορωνής
Αστέρας Μασάρων – Ταξιάρχης Καλάθου
Αναγέννηση Έμπωνας – Τήλος
Δαμάγητος – Ορφέας
Αθλέτικο – Ατρόμητος Διμυλιάς
Περισσότερα σε λίγο
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)