![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Μεταφέρθηκε στο γήπεδο Κοσκινού η αναμέτρηση Αστέρα Παστίδας-Ποσειδών Καρπάθου!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στο γήπεδο Κοσκινού αντί εκείνο των Μαριτσών θα διεξαχθεί εν τέλει η αναμέτρηση για την 12η αγωνιστική της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου ανάμεσα στον Αστέρα Παστίδας και τον Ποσειδώνα Καρπάθου όπως ανακοίνωσε η Ε.Π.Σ.Δ.. Αναλυτικά:
“O αγώνας της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου Blue Star Ferries, της 12ης αγωνιστικής, <<Αστέρας Παστίδας-Ποσειδών Καρπάθου>> που είχε οριστεί στο γήπεδο Μαριτσών, μεταφέρεται στο γήπεδο Κοσκινού.”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)