![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Να «κλείσει» με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τις φετινές της εντός έδρας υποχρεώσεις!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Η Ρόδος υποδέχεται το μεσημέρι της Κυριακής (13:00) την Ελλάς Σύρου στο Δημοτικό Στάδιο, θέλοντας να «τελειώσει» μια και καλή όλα τα σενάρια που την φέρνουν στα μπαράζ παραμονής.
Αυτή η αναμέτρηση θα είναι η τελευταία των «πρασίνων» στην έδρα τους γι’ αυτό και η στήριξη από τον κόσμο της ομάδας είναι επιβεβλημένη. Η χρονιά δεν κύλησε για την Ρόδο όπως την περίμεναν άπαντες στον σύλλογο, παρόλα αυτά την δεδομένη χρονική στιγμή προέχει να τελειώσει ομαλά και δίχως περιπέτειες η αγωνιστική σεζόν.
Για την εξέλιξη της αναμέτρησης θα έχετε την δυνατότητα να ενημερώνεστε λεπτό προς λεπτό μέσα από το live blog του XXSPORTS.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)