![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Οι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για την 9η αγωνιστική στον 3ο όμιλο της Γ’ Εθνικής. Ο Άγγελος Κωσταγιάννης από τον σύνδεσμο Αθηνών, με βοηθούς τους Σπύρο Σερβέτα και Γιώργο Παπαηλία ορίστηκαν στην αναμέτρηση (5/11 13:00) Α.Ε.Ρ. Αφάντου – Α.Ο. Πυλίου.
Το παιχνίδι (5/11 13:00) του Γ.Α.Σ. Ιάλυσος με την Α.Ε. Ερμιονίδας θα διευθύνει ο Βασίλης Γεωργόπουλος από τον Πειραιά, με βοηθούς τους Γιώργο Δαφερέρα και την Σταυρούλα Λαμπροπούλου από τον ίδιο σύνδεσμο.
Τέλος, στην αναμέτρηση Πανελευσινιακός – Ρόδος ορίστηκε ο Κωνσταντίνος Ζιούτος από το Ηράκλειο, με βοηθούς τους Παναγιώτη Κωνσταντόπουλο και Μάριο Παπαγεωργίου από την Αρκαδία.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)