![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Οι διαιτητές της… Παρασκευής!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με τρεις αναμετρήσεις συνεχίζεται την Παρασκευή (22/3) το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία. Ο Θωμάς Πατσιόπουλος θα διευθύνει το παιχνίδι του Ακουσίλαου με τον Α.Ο. Σύμης, ο Γιάννης Ζαρίδας θα «σφυρίξει» την αναμέτρηση του Ο.Φ. Ιστρίου με τον Άγιο Ισίδωρο και ο Δημήτρης Δραγάτης το παιχνίδι της Αθλέτικο Αφάντου με τον Πολυβώτη Νισύρου.
Αναλυτικά οι διαιτητές για τα ματς της Παρασκευής στην Β’ Κατηγορία:
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)