![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Οι δύο όμιλοι της Β Κατηγορίας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Πραγματοποιήθηκε και ο καταρτισμός των ομίλων στο πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας. «Φωτιά» ο δεύτερος με αρκετούς διεκδικητές του τίτλου και αρκετές ισάξιες ομάδες:
Α Όμιλος: Πάνθηρες, Δήμητρα Δαματριάς, Ακουσίλαος Φανών, Χάλκη, Άγιος Ισίδωρος, Απόλλων Απολλώνων, Ο.Φ.Ιστρίου, Α.Ο Σύμης, Ασπίδα Σαλάκου, ΠΑΣ Ασκληπειού
Β Όμιλος: Ευκλής Σορωνής, Ορφέας, Αστέρας Μασσάρων, Αναγέννηση Έμπωνας, Δαμάγητος, Αθλέτικο Αφάντου, Ατρόμητος Διμυλιάς, Α.Σ Τήλος, Πολυβώτης, Ταξιάρχης Καλάθου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)