![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Οι ομάδες να μην ενοχλούν τους ποδοσφαιριστές μας- Οι διαιτητές κατάφεραν αυτό που ήθελαν»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανακοίνωση σχετικά με το μέλλον των ποδοσφαιριστών που ανήκουν στην ομάδα εξέδωσε ο Κλεόβουλος, που παράλληλα σχολίασε και την διαιτησία στο ματς κόντρα στον Ηρακλή:
«To Δ.Σ. του Κλεόβουλου Λίνδου θέλει να ανακοινώσει ότι κανένας ποδοσφαιριστής της ομάδας του Κλεόβουλου Λίνδου δεν πρόκειται να αποχωρήσει από την ομάδα μας κατά την μεταγραφική περίοδο εκτός από έναν η συμφωνία του οποίου ήταν έως 31/12/2023. Παρακαλούνται οι ομάδες να μην ενοχλούν τους ποδοσφαιριστές μας και να τους αφήσουν στην προσήλωση τους στον Κλεόβουλο. Ευχόμαστε καλά Χριστούγεννα με υγεία και ευλογίαν.
Υ.Γ: Όσον αφορα το σημερινό παιχνίδι ασχέτως του αποτελέσματος στους τρείς διαιτητές αξίζουν συγχαρητήρια γιατί αυτό που ήθελαν όλοι το κατάφεραν. Εγω έχω μόνο μία απορία , ποτέ οι διαιτητές δεν έχουν κάνει λάθος διότι είναι οι καλύτεροι στον αγωνιστικό χώρο και πάντα έχουν δίκαιο ?
Λίνδος 09/12/2023
-Ο-
Πρόεδρος
Μυριαλλής Στέφανος»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)