![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πήρε και Γιώργο Συμεωνίδη η Ασπίδα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ποδοσφαιριστής της Ασπίδας Σαλάκου θα είναι από την νέα σεζόν ο Γιώργος Συμεωνίδης. Ο έμπειρος μέσος αποχώρησε πρόσφατα από τον ΠΑΣ Ασκληπειού και εντάχθηκε στην ομάδα του Παναγιώτη Μαθιού, στην οποία ανήκει και ο αδερφός του Μάκης. Ο Συμεωνίδης θα προσθέσει εμπειρία στους «κιτρινόμαυρους», που θέλουν να εξασφαλίσουν την παραμονή τους στο πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)