![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πήρε και Καμπούρη ο Κεραυνός!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μετά τον Λάμπρο Ζωάννου, ο Κεραυνός Ρόδου απέκτησε και τον Παντελή Καμπούρη, ο οποίος την φετινή σεζόν αγωνίστηκε με τα χρώματα του Απόλλωνα Καλυθιών και του Ευκλή Σορωνής.
Αναλυτικά:
«Ο Π.Α.Σ Κεραυνός Ρόδου ανακοινώνει την μεταγραφή του επιθετικού Παντελή Καμπούρη. Ο 31χρονος ποδοσφαιριστής μέχρι πρότινος αγωνιζόταν στον Απόλλωνα Καλυθιών και στον Ευκλή Σορωνής. Μια ακόμη μεταγραφή για την ομάδα μας στο μεταγραφικό παζάρι. Παντελή καλώς όρισες στην οικογένεια του Κεραυνού».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)