![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Σεφτέ με Πολυμένωφ στον Κλεάνθη
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Μιχαήλ Πολυμένωφ αποτελεί τον πρώτο ποδοσφαιριστή που ανανεώνει την συνεργασία του με την φανέλα του Κλεάνθη. Ο 27χρόνος μέσος αποτελεί έναν από τους πιο ποιοτικούς ποδοσφαιριστές στο ρόστερ της ομάδας:
«Η Διοίκηση του ΑΕΣ Κλεάνθης Παραδεισιου είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας με τον Μιχαηλ Πολυμενωφ για ακόμη ένα χρόνο. Του ευχόμαστε υγεία και καλή ποδοσφαιρική χρόνια!»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)