![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Έφτασε και πιάνει δουλειά ο Διγκόζης!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Εποχή Άγγελου Διγκόζη στον Διαγόρα. Ο 49χρονος τεχνικός έφτασε το μεσημέρι της Παρασκευής (28/4) στη Ρόδο και λίγο αργότερα είχε την πρώτη γνωριμία με τους διοικούντες των «κυανέρυθρων», αλλά και τους ποδοσφαιριστές της ομάδας. Ο έμπειρος προπονητής δήλωσε χαρούμενος για την παρουσία του στον «γηραιό» και εμφανίστηκε έτοιμος να δουλέψει σκληρά, ώστε να υλοποιήσει τον στόχο της παραμονής στην Super League 2.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)