![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Η 18αδα του Διαγόρα ενόψει Χανίων
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Από δεκαοκτώ ποδοσφαιριστές αποτελείται η αποστολή του Διαγόρα ενόψει της αυριανής εκτός έδρας αναμέτρησης με τα Χανιά για την 5η αγωνιστική των πλέι – οφ της Super League 2.
Εκτός έμειναν οι Τσέλιος, Λινάρδος, Σανδραβέλης, Κονέ και Αλάεθ.
Αναλυτικά η «κυανέρυθρη» αποστολή:
Κοντοχρήστος, Αυγενικού, Μπίντσης, Μανωλάκης, Μπαστακός, Νάτσης, Ρουγκάλας, Κοντογιάννης, Τσιαντούλας, Σμυρλής, Μασούρας, Καρατάσιος, Γεωργίου, Δημήτρουλας, Κωστούλας, Χότζα, Κάκκο και Αθανασίου.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)