![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Η αποστολή της Λάρισας ενόψει Διαγόρα!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με 20 ποδοσφαιριστές ταξίδεψε στη Ρόδο η αποστολή της ΑΕΛ για την Κυριακάτικη (19/3 14:45) αναμέτρηση με τον Διαγόρα στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής της Super League 2.
Αναλυτικά:
Σουλούκος, Αντωνόπουλος, Θανάσης Παπαγεωργίου, Καλουτσικίδης, Μαϊδανός, Ηλιάδης, Γκοτζαμανίδης, Μαξιμένκο, Κόλα, Θωμαϊδης, Πλέγας, Αντράντα, Κώστας Παπαγεωργίου, Νικολιάς, Πεντρόσο, Μαυριάς, Νίνο, Ογκμπόε, Νούνιες και Τσιριγώτης.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)