![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στον «Γηραιό» και ο Μπούμπας!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την απόκτηση του 21χρονου μέσου, Κωνσταντίνου Μπούμπα ανακοίνωσε ο Διαγόρας.
Αναλυτικά:
«Η ΠΑΕ Γ.Σ. Διαγόρας 1905 ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Κωνστατίνου Μπούμπα. Είναι 21 ετών, γεννημένος στις 25-04-2001 στα Ιωάννινα και αγωνίζεται στη μεσαία γραμμή. Είναι αριστεδοπόδαρος κι έχει καλές μεταβιβάσεις με επιθετικές ικανότητες.
Προηγούμενη ομάδα του ήταν ο ΠΑΣ Γιάννενα.
Ο Μπούμπας κάνει προετοιμασία με το Διαγόρα εδώ και μέρες και θα συμμετάσχει στην αποστολή που θα αναχωρίσει στην Αθήνα, για την συνέχεια των προπονήσεων και τα φιλικά παιχνίδια.
Η «οικογένεια του Διαγόρα» τον καλωσορίζει και του εύχεται πάνω από όλα επιτυχία και πολλές επιτυχίες».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)