![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στη Ρόδο με Παναθηναϊκό Β’!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στη Ρόδο και όχι στην Αθήνα θα διεξαχθεί η αναμέτρηση του Διαγόρα με τον Παναθηναϊκό Β’ για την 11η αγωνιστική της Super League 2.
Το «τριφύλλι» κατέθεσε αίτημα στη διοργανώτρια, ώστε ν’ αλλάξει η έδρα και πλέον το παιχνίδι, με το οποίο ολοκληρώνεται ο πρώτος γύρος του Νοτίου ομίλου, θα διεξαχθεί το προσεχές Σάββατο (9/12) στο Δημοτικό στάδιο, σε ώρα που αναμένεται ν’ ανακοινωθεί τις επόμενες μέρες.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)