![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στην Ραφήνα η προπόνηση του Ιάλυσου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στο γήπεδο της Ραφήνας προπονήθηκε η ομάδα του Ιάλυσου ενόψει της δύσκολης εκτός έδρας αναμέτρησης την Τετάρτη κόντρα στον Φοίνικα Νέας Επιδαύρου. Αναλυτικά η ευχαριστήρια ανακοίνωση του συλλόγου:
«Το Δ.Σ του Γ.Α.Σ Ιάλυσος αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει θερμά την διοίκηση της Θύελλας Ραφήνας και τον φίλο-Πρόεδρο του συλλόγου Σπύρο Λουκάτο για την παραχώρηση του γηπέδου προκειμένου να προετοιμαστεί η ομάδα μας για την αναμέτρηση με τον Φοίνικα Νέας Επιδαύρου»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)