![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στο Ε.Α.Κ. το Ρόδος – Ιάλυσος!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στο Ενωσιακό γήπεδο και όχι στο Δημοτικό Στάδιο όπως αρχικά είχε οριστεί, θα διεξαχθεί την Τετάρτη (3/4 16:00) η νοκ αουτ αναμέτρηση της Ρόδου με τον Ιάλυσο για την προημιτελική φάση του κυπέλλου Δωδεκανήσου. Οι δύο ομάδες οι οποίες συναντήθηκαν το μεσημέρι της Κυριακής (31/3) στο «Οικονομίδειο» για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, με τους «τοξοβόλους» να επικρατούν 1-0, θα παλέψουν για μια θέση στους «4» του κυπέλλου, εκεί όπου περιμένει ο πρωταθλητής της Α’ Κατηγορίας, Φοίβος Κρεμαστής.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)