![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συλλυπητήρια ανακοίνωση της Α.Ε.Ρ.Α.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Συλλυπητήρια ανακοίνωση με αφορμή το δυσάρεστο γεγονός του θανάτου του τέως αντιπροέδρου του συλλόγου, Μιχάλη Καλογήρου, εξέδωσε η Α.Ε.Ρ.Α. .
Αναλυτικά:
“Το Δ.Σ. της Α.Ε.Ρ.Α. στο άκουσμα του θανάτου του Μιχάλη Καλογήρου, ο οποίος διετέλεσε αντιπρόεδρος του συλλόγου τη σεζόν 1974/1975 στην οποία η ομάδα μας κατέκτησε το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας Δωδεκανήσου , αισθάνεται την ανάγκη να συλλυπηθεί θερμά τους οικείους του. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)