![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συμφώνησε με Πανταζόπουλο ο Δαμάγητος
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στο ρόστερ του Δαμάγητου επιστρέφει μετά από οκτώ χρόνια ο Δημήτρης Πανταζόπουλος. Ο 26χρόνος μέσος έμεινε ελεύθερος από την Αναγέννηση Έμπωνας και συμφώνησε με την ομάδα του Γιώργου Ξύπα στην οποία αγωνίστηκε σε νεαρή ηλικία για δύο συναπτά έτη.
Ο Πανταζόπουλος θα προσφέρει ποιότητα στο κέντρο του Δαμάγητου, που δημιουργεί σιγά-σιγά ένα άκρως ανταγωνιστικό ρόστερ ενόψει της νέας σεζόν στο πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας. Θυμίζουμε ότι το 2021/2022 κατέκτησε το πρωτάθλημα με την φανέλα της Κύπρου.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)