![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Τέλος ο Σταύρου από τον Ηρακλή
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παρελθόν από την θέση του τεχνικού διευθυντή του Ηρακλή Μαριτσών αποτελεί ο Ανδρέας Σταύρου. Ο Κύπριος πρώην τεχνικός έλυσε την συνεργασία του μετά από απόφαση της διοίκησης, η οποία τον ευχαρίστησε για την προσφορά του.
«Θέλουμε να ανακοινώσουμε την λύση της συνεργασίας μας με τον τεχνικό διευθυντή Ανδρέα Σταύρου. Τον ευχαριστούμε για την μέχρι τώρα συνεργασία».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)