![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Τιμήθηκε και έριξε.. αυλαία με γκόλ ο Κοντόγιαννος!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το τελευταίο εντός έδρας παιχνίδι στην ποδοσφαιρική του καριέρα με τα χρώματα του Άρη Αρχαγγέλου, έδωσε σήμερα ο Γιώργος Κοντόγιαννος.Ο αρχηγός των “κιτρινόμαυρων” αποφάσισε να κρεμάσει οριστικά τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια, έπειτα από είκοσι και πλέον χρόνια στα γήπεδα και για τον λόγο αυτό η διοίκηση του συλλόγου τον τίμησε για την προσφορά του στον αγαπημένο του σύλλογο.
Ο Κοντόγιαννος, ο οποίος φόρεσε επίσης στην ποδοσφαιρική του σταδιοδρομία τις φανέλες των Κλεόβουλου, Α.Ε.Ρ.Α. και Φοίβου, έριξε.. αυλαία στα ποδοσφαιρικά του βήματα με γκόλ, αφού με δική του εύστοχη εκτέλεση πέναλτυ, ο Άρης πήρε μια σημαντική νίκη κόντρα στον Αστέρα Παστίδας για την 29η αγωνιστική του πρωταθλήματος.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)