![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Την Τετάρτη στο Ε.Α.Κ. Διαγόρας Βατίου – Ιάλυσος!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την προσεχή Τετάρτη 5 Απριλίου στις 17:00 θα διεξαχθεί στο Ενωσιακό γήπεδο Ρόδου η αναμέτρηση του Διαγόρα Βατίου κόντρα στον Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, η οποία θα κρίνει την τέταρτη ομάδα που θα βρεθεί στα ημιτελικά του φετινού κυπέλλου Δωδεκανήσου. Ο νικητής από αυτή την αναμέτρηση, θα αντιμετωπίσει σε διπλούς αγώνες το νικητή του αυριανού (2/3) προημιτελικού ανάμεσα σε Άρη Αρχαγγέλου και Ηρακλή Μαριτσών.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)