![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Τρίτη το Ρόδος – Α.Ε.Ρ.Α. με φόντο τους «8»!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το μεσημέρι της Τρίτης (7/2 15:00) αναμένεται να διεξαχθεί στο Δημοτικό Στάδιο η αναμέτρηση της Ρόδου με την Α.Ε.Ρ. Αφάντου, η οποία θα κρίνει ένα εισιτήριο για την προημιτελική φάση του κυπέλλου Δωδεκανήσου. Το παιχνίδι ήταν προγραμματισμένο για την προηγούμενη εβδομάδα, ωστόσο αναβλήθηκε λόγω του εθνικού πένθους. Διαιτητής της αναμέτρησης ορίστηκε ο Λάζαρος Δουλγέρης, με βοηθούς τους Τσαμπίκο Πηδιάκη και Βασίλη Στεφανάκη.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)