![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Βαρύ πένθος στον Διαγόρα Βατίου. Έφυγε ο Γιάννης Καμπούρης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Βαρύ πένθος στο σωματείο του Διαγόρα Βατίου, καθώς ο Γιάννης Καμπούρης έφυγε από την ζωή σκορπώντας θλίψη στην ομάδα, το χωριό και το Δωδεκανησιακό Ποδόσφαιρο. Αναλυτικά:
«ΣHMEPA EINAI MIA MAYPH MEPA ΓIA TO ΣΩMATEIO MAΣ, TON ΔIAΓOPA BATIOY.
EΦYΓE AΠO TH ZΩH, O ΠPOEΔPOΣ MAΣ, O ΓIANNHΣ KAMΠOYPHΣ. O ΓIANNHΣ YΠHPΞE ΠOΔOΣΦAIPIΣTHΣ, ΠPOΠONHTHΣ KAI EΠI ΠOΛΛA XPONIA ΠPOEΔPOΣ THΣ OMAΔAΣ MAΣ.
H AΠΩΛEIA TOY MAΣ ΓEMIΣE ΘΛIΨH KAI OΔYNH. TO ΔIOIKHTIKO ΣYMBOYΛIO, O ΠPOΠONHTHΣ KAI OI ΠAIKTEΣ EKΦPAZOYME TA ΘEPMA MAΣ ΣYΛΛYΠHTHPIA ΣTHN OIKOΓENEIA TOY ΠOY EINAI KAI ΔIKH MAΣ OIKOΓENEIA.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)