![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Βλέπει ψηλά με Φλεβάρη ο Εθνικός
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μια ομάδα που θα έχει υψηλούς στόχους στο πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας ετοιμάζεται να δημιουργήσει ο Εθνικός Αρχίπολης. Οι «κυανόλευκοι» μετά τον Νίκο Κρεκούκια, ο οποίος επιστρέφει όπως όλα δείχνουν στην ομάδα, ετοιμάζονται να επαναπατρίσουν ένα ακόμη δικό τους παιδί.
Ο λόγος για τον Ραφαήλ Φλεβάρη που την φετινή σεζόν κατέκτησε το πρωτάθλημα στον Β Όμιλο με τον Αστέρα Μασάρων. Ο έμπειρος μέσος βρίσκεται σε προχωρημένες επαφές με την διοίκηση του Εθνικού και η επιστροφή στην ομάδα μοιάζει θέμα χρόνου. Με τις προσθήκες των Κρεκούκια και Φλεβάρη, ο Εθνικός ετοιμάζεται για ανάλογη συνέχεια και βροντοφωνάζει παρών στο νέο πρωτάθλημα, δείχνοντας ότι έχει υψηλές βλέψεις και προσδοκίες. Να αναφέρουμε πως η διοίκηση των «κυανόλευκων» βρίσκεται πολύ κοντά και σε νέο προπονητή, ωστόσο το όνομα αναμένεται να ανακοινωθεί μέσα στον επόμενο μήνα για επαγγελματικούς λόγους.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)