![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ζαχαρόπουλος στ’ Αφάντου, Πετρόπουλος στη Βάρδα!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις της 30ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.
Ο Θανάσης Ζαχαρόπουλος από την Ανατολική Αττική θα διευθύνει το παιχνίδι (7/4 12:30) της Α.Ε.Ρ. Αφάντου με την Α.Ε. Μυκόνου, έχοντας βοηθούς τους Χρήστο Γκούβα και Γιώργο Σταυρόπουλο από τον ίδιο σύνδεσμο.
Στην εντός έδρας αναμέτρηση (7/4 16:00) της Ρόδου με την Μαρκό ορίστηκε ο Γιώργος Τουλούμης από την Εύβοια, με βοηθούς Αχιλλέα Πουλόπουλο και Ιορδάνη Καρακελέ από τον Πειραιά , ενώ το παιχνίδι του Ιάλυσου στη Βάρδα θα διευθύνει ο Χαράλαμπος Πετρόπουλος από την Αχαΐα, με βοηθούς τους Μιχάλη Ανδριανό και Δημήτρη Σωτηρόπουλο από τον ίδιο σύνδεσμο.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)