![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Ζητάμε δημόσια συγνώμη στα αρμόδια ποδοσφαιρικά όργανα»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ανάκληση των σχολίων που είχαν γίνει μετά την αναμέτρηση με την Κατταβιά έκαναν οι ποδοσφαιριστές του Άρη Αρχαγγέλου. Αναλυτικά:
«Ανακαλούμε τα οποία αρνητικά σχόλια έχουν αναρτηθεί στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης στις 11/02/2023 και ζητάμε δημόσια συγνώμη στα αρμόδια ποδοσφαιρικά όργανα . Καθώς και η ποδοσφαιριστές μας Αναστάσιος Μαγιογλου και Νίκος Δημητριάδης που θα προβούν σε δημόσια ανάκληση.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)