![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κινητικότητα επιστροφής στη Δόξα Ψίνθου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Έντονη κινητικότητα επικρατεί το τελευταίο διάστημα στις τάξεις της Δόξας Ψίνθου, με σκοπό η ομάδα να ενεργοποιηθεί και να επιστρέψει άμεσα στους αγωνιστικούς χώρους.
Σύμφωνα με τα όσα έγιναν γνωστά, ο πρώην γενικός αρχηγός και παράγοντας των «βυσσινί», Μηνάς Ζωίδης, κινεί τις διαδικασίες, ώστε η Δόξα να πάρει μέρος στο επόμενο πρωτάθλημα, ενώ ήδη έχουν ξεκινήσει ορισμένες συζητήσεις και το επόμενο διάστημα αναμένεται να υπάρξουν νεότερα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)