![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Το πρακτορείο ΟΠΑΠ «Γεώργιος & Μερκούρης Θεοδοσίου» μοίρασε 600.000€!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Από το νησί της Ρόδου ήταν ο ένας και μοναδικός νικητής της χθεσινής (19/01) κλήρωση του Τζόκερ. Ο μεγάλος τυχερός κέρδισε το ποσό των 600.000€ μετά από δελτίο που έπαιξε στο πρακτορείο ΟΠΑΠ «Γεώρεγιος & Μερκούρης Θεοδοσίου». Πιο συγκεκριμένα, έπαιξε δυο στήλες από πέντε αριθμούς και όλους τους αριθμούς Τζόκερ συνολικής αξίας 20,00€. Η είδηση έγινε γνωστή το πρωί της Πέμπτης, ενώ αξίζει να αναφερθεί ότι έως τώρα ο μεγάλος νικητής δεν έχει εμφανισθεί.
Το πρακτορείο ΟΠΑΠ «Γεώργιος & Μερκούρης Θεοδοσίου» λειτουργεί εδώ και 21 χρόνια έναντι της Εφορίας και ανά τακτικά χρονικά διαστήματα έχει αποδειχθεί αρκετά γουρλίδικο για αρκετούς συμπολίτες μας, μοιράζοντας μεγάλα κέρδη.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)