![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πέφτει η αυλαία στις ακαδημίες του Κολοσσού!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με την γιορτή της τελετής λήξης την Παρασκευή 1 Ιουλίου αναμένεται να ολοκληρωθεί η φετινή αγωνιστική χρονιά των τμημάτων υποδομή του Α.Ο. Κολοσσός. Αναλυτικά:
«Την Παρασκευή 01 Ιουνίου 2022 ολοκληρώνονται οι υποχρεώσεις των αθλητών των Ακαδημιών του Συλλόγου μας. Στις 18:00, στα ανοιχτά γήπεδα του ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ θα γίνει η τελετή λήξης των τμημάτων των Ακαδημιών μας.
Παρόντες θα είναι όλοι οι αθλητές και οι προπονητές των τμημάτων υποδομής.
Με εκτίμηση,
Τσέλιος Γιώργος
Πρόεδρος ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
Τηλ.2241022665
Διεύθυνση : Βύρονος 1
Ρόδος, 85100»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)