![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Προ των πυλών του Διγενή οι Λερογιάννης και Φτάκλας!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Κάτοικοι Κοσκινού θα είναι εκτός συγκλονιστικού απροόπτου τη νέα ποδοσφαιρική χρόνια οι Βαγγέλης Λερογιάννης και Τάσος Φτάκλας, καθώς βρίσκονται μια «ανάσα» από την μεταγραφή τους στον Διγενή.
Ο Λερογιάννης διαθέτει μεγάλη εμπειρία και ποιότητα καταφέρνοντας μάλιστα την φετινή σεζόν να πάρει το πρωτάθλημα με την φανέλα του Ιάλυσου. Από την άλλη ο Φτάκλας, «εξαργυρώνει» την καλή του χρονιά με τον Απόλλωνα Καλυθιών που έδειξε ότι έχει όλα τα στοιχεία για να πρωταγωνιστήσει. Αμφότεροι, αναμένονται να αποτελέσουν δυο σημαντικές λύσεις στο σύνολο του Χρυσόστομου Χάσταλη, ο οποίος θέλει να διατηρήσει τον Διγενή στα υψηλά στρώματα της Α’ Κατηγορίας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)