![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Τέλος ο Δημητρόπουλος από την Αναγέννηση
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μετά από έξι μήνες παρουσίας στους «πράσινους», ο Δημήτρης Δημητρόπουλος αποτελεί παρελθόν από την Αναγέννηση Έμπωνας. Ο έμπειρος μέσος έλυσε την συνεργασία του με την διοίκηση για προσωπικούς λόγους και αποτελεί μια ελεύθερη και αξιόπιστη λύση στην αγορά. Ο Δημήτρης Δημητρόπουλος κουβαλά στις πλάτες του μια μεγάλη ποδοσφαιρική καριέρα, έχοντας αγωνιστεί σε Φοίβο, Αστέρα Παστίδας, Κλεάνθη, Α.Ε.Ρ.Α και τα τελευταία χρόνια σε Απόλλωνα Απολλώνων και Αναγέννηση.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)