![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Καλεί τον κόσμο στην Τρυφενιώτησα ο Αστέρας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Τον κόσμο του χωριού και όχι μόνο καλεί ο Αστέρας Μασάρων για τον εορτασμό της Τρυφενιότησας, που θα πραγματοποιηθεί αύριο, στο ξωκλήσι, κοντά στο Καμμύρι. Αναλυτικά:
«Εκδηλώσεων συνέχεια για την ομάδα μας. Σύσσωμη η οικογένεια του Αστέρα σας προσκαλεί αύριο στο πανηγύρι για τον εορτασμό της Τρυφενιότησας, ένα εξωκλήσι το οποίο βρίσκεται κοντά στο Καμμυρί. Ένας χώρος ”μικρός παράδεισος” γύρω από το εκκλησάκι.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)